Brother HL-L2365DW Laser-Drucker 2400 x 600 DPI A4 WLAN
Číslo produktu D-HL-L2365DW
| Barva: | černá |
|---|---|
| Hloubka: | 501 mm |
| Maximale Auflösung: | 2400 x 600 DPI |
| Připojení tiskárny: | Ja, USB, WLAN |
| Speciální funkce: | Apple Airprint, Google Print, Oboustranný tisk |
| Tisková barva: | Černobílý tisk |
| Tiskový formát: | A4, A5, A6 |
| Výška: | 435 mm |
| Šířka: | 280 mm |
Není k dispozici
Brother HL-L2365DW Laser-Drucker 2400 x 600 DPI A4 WLAN











.jpg?ts=1736528876)

















.jpg?ts=1736842891)





































