Epson WorkForce M100 Tintenstrahldrucker 1440 x 720 DPI A4
Číslo produktu D-C11CC84301
| Barva: | černá |
|---|---|
| Breite: | 435 mm |
| Höhe: | 148 mm |
| Menge pro Packung: | 1 Stück(e) |
| Připojení tiskárny: | USB |
| Tiefe: | 267 mm |
| Tisková barva: | Schwarz, Černobílý tisk |
| Tiskový formát: | A4, A5, A6 |
Není k dispozici
Epson WorkForce M100 Tintenstrahldrucker 1440 x 720 DPI A4











.jpg?ts=1736528876)

















.jpg?ts=1736842891)

















































